Укр
ЩО МИ ПРОПОНУЄМО?
01
ВИСОКИЙ ДОХІД
І ПРЕМІЇ
Стримери з досвідом більш 2 місяців заробляють від $900 на місяць. За прояв активності і старанного старання стримери отримують бонуси і премії
02
ВИСНОВОК МОДЕЛЕЙ В
ТОП
Нами проводяться ряд заходів, метою яких є, максимально швидке зростання сторінки до вершини ТОП 1 сайту на Ваш вибір
03
ГНУЧКИЙ
ГРАФІК
Ми підберемо для Вас зручний графік, який дозволить Вам поєднувати роботу з навчанням або іншими особистими справами.
04
КОМФОРТНІ УМОВИ І БЕЗПЕКА
Ми надаємо окремі кімнати з дизайнерським інтер'єром для кожної стрім-моделі. А також гарантуємо конфіденційність ваших особистих даних.
ОСНОВНІ ВИМОГИ
ДЛЯ СТРИМ-МОДЕЛІ
Залишити заявку
КОМУНIКАБЕЛЬНIСТЬ
КОМУНIКАБЕЛЬНIСТЬ
Залишити заявку
БАЗОВЕ ЗНАННЯ ПК
БАЗОВЕ ЗНАННЯ ПК
Залишити заявку
ПРАГНЕННЯ ЗАРОБЛЯТИ
ПРАГНЕННЯ ЗАРОБЛЯТИ
Залишити заявку
ВІК ВІД 18 ДО 30 РОКІВ
ВІК ВІД 18 ДО 30 РОКІВ
Залишити заявку
ВІТАЄТЬСЯ ЗНАННЯ <br/> АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
ВІТАЄТЬСЯ ЗНАННЯ
АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
Залишити заявку
ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ І <br/> ПУНКТУАЛЬНОСТЬ
ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ І
ПУНКТУАЛЬНОСТЬ
Про компанію
інтер'єр
Streamoney - найбільша стрім студія Угорщини і одна з кращих в Європі.
З багатющим досвідом, більше 10-ти років роботи в стрім-індустрії.

Ми надаємо стрім-моделям кращі умови для роботи в містах: Одеса та Харків. Стабільне зростання, розвиток, комфорт і якість - запорука нашого лідерства.

Дизайнерські інтер'єри, топове обладнання, тренінги та багато іншого дозволяє нашим стрім-моделям бути кращими і підкорювати вершини ТОПу будь-яких сайтів.

ПРО РОБОТУ СТРИМ-МОДЕЛЛЮ

Бути стрім-моделлю - це значить бути незалежною, вільною, забезпеченої і втілювати свої мрії. У 2021 стрім-моделінг увійшов в ТОП найоплачуваних і затребуваних спеціальностей, пов'язаних з віртуальною реальністю.

Специфіка такої роботи побудована на тому, що мільйони чоловiкiв по всьому світу, які страждають від самотності і нестачі жіночої уваги, бажають легкого спілкування з дівчатами і готові платити за це будь-які суми.

ПРО ПЕРСПЕКТИВИ РОБОТИ
СТРИМ-МОДЕЛЛЮ

Проводити прямий ефір днями безперервно і заробляти в рази більше, ніж офісний клерк: цей сценарій став реальним завдяки розвитку стрімінга - прямих трансляцій та онлайн спілкування.

Дівчата заводять досить багатообіцяючі знайомства і значимо розширюють свій кругозір, стаючи, таким чином, дуже захоплюючим співрозмовником в будь-якому суспільстві.

Звичайно ж, в процесі роботи, можуть виникнути різні проблеми і чимало питань, але абсолютно всі їх можна вирішити. Мовні бар'єри, природна скромність і невміння подати себе у вигідному світлі перед камерою - це саме те, в чому зможе допомогти наша команда професіоналів

Стати стрім-моделлю
Чому варто
вибрати нас
01
Ви самі берете участь у формуванні графіка
своєї роботи
02
Наша команда має унікальний підходом і
колосальним досвідом, які гарантують вам
шлях до успіху і фінансової незалежності.
03
Середній дохід стрім-моделі нашої студії не
має рівних і починається від 900 $ на місяць.
Виплати здійснюються щодня або 2 рази на місяць
04
Кращі стрім-моделі представляють обличчя нашої
студії на міжнародних заходах.
05
Наша студія працює тільки з іноземними
партнерами і не розголошує ніякої
інформації про вас
06
Приєднуйся до нашого дружнього
згуртованому колективу і ти знайдеш вірних
друзів серед своїх колег.
Часто задаються

Робота стрім-моделі передбачає спілкування з відвідувачами відеочату, які бачать її в режимі реального часу. Іноземні глядачі готові підтримати фінансово стримера за приємну компанію і гарно проведений час. Це унікальна можливість удосконалювати знання англійської мови і познайомитися з цікавими людьми, з різних куточків світу та отримувати за це гідні гроші.

Без сумнівів, звичайно зможете! Тому що, в нашій студії гнучкий і вільний графік. На вибір є три зміни. Ви будете формувати графік особисто з адміністратором і будете враховувати всі ваші справи на тиждень вперед.

Відповісти на поставлене запитання можна так: середній заробіток стримера дорівнює $900 на місяць. Однак - це навряд чи допоможе вам визначити власні шанси. Скільки заробляє стример залежить від досвіду і професіоналізму моделі, від кількості часу, який щодня приділяється онлайн чатах. Якщо ви, будучи досвідченою моделлю, будете приділяти від 5 годин на день на спілкування, то ваші доходи швидко перевалять позначку в $ 4000 в місяць.

Після того, як ви пройшли реєстрацію і прислали нам необхідний пакет документів, їх перевірка і схвалення можуть зайняти не більше 4-х годин. Якщо нічого підозрілого не виявлено - ви, тим самим, підтверджуєте своє повноліття. Потім ми формуємо ряд анкет для вашої реєстрації на стрім сайтах. Розгляд анкети на стороні стрім сервісів зазвичай займає від кількох годин до 2-х діб. Після отримання відповіді ми негайно зв'яжемося з вами і, якщо відповідь позитивна, ви вже зможете приступити до роботи.

Знання англійської на високому рівні допоможе стати успішною стрім-моделлю швидше. Відкриє перспективи кар'єрного росту і гідного заробітку, проте не є обов'язковою вимогою. Відсутність мовного бар'єру дозволяє дівчині спілкуватися з іноземними клієнтами, готовими платити великі суми за кожну хвилину розмови.

Відгуки наших
стримеров

Отримуй гроші за приємне спілкування. Проведи час в компанії різних співрозмовників, посміхайся, фліртуй. Робота стрім-моделі будується на захоплюючому діалозі, емоційному і зоровому контакті, для максимального утримання співрозмовника. Чоловіки готові надавати велику фінансову підтримку за увагу чарівною стрім-моделі. Розважайтеся разом, допоможи їм скоротати час і відмінно зароби.

Залишити заявку